Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Дорожні фрези

Дорожня фреза – вид дорожньої машини, яка виконує функцію розпушування, а також подрібнення грунту. Дана техніка абсолютно незамінна при виконанні ремонтних робіт автодоріг. Дорожні фрези застосовують для видалення верхнього шару дорожнього покриття. Забезпечення безперебійної роботи техніки для досягнення максимального результату – головне завдання організації, яка проводить ремонтні роботи.

Запасні частини на які припадає максимальне навантаження при роботі техніки –предмет що заслуговує пильної уваги. Коли мова йде про стабільну роботу техніки, найважливішим елементом дорожньої фрези, яка забезпечує якісну і продуктивну роботу є накладки на фрезу, так звані «башмаки».

З огляду на вагу техніки, слід розуміти, що якість накладок – це якраз та складова ходової частини, економія на якій досить невиправдана.

ТОВ «ФОРТЕС» пропонує накладки, траки, черевики в зборі з гарантією тільки європейських брендів, які зарекомендували себе, як виробники продукції найвищої якості.

Гарантія якості і лояльність цін дозволяють нам успішно вибудовувати довгострокові ділові відносини з нашими партнерами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X