Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гідравлічні насоси з Європи

Індивідуальне замовлення, доставка по Україні та СНД зі складу в Харкові

Як зробити правильний вибір і купити гідравлічний насос, який повністю підійде для робочої техніки? Важливо, для яких робіт буде використовуватися гідронасос. Буде це харчова промисловість, хімічна промисловість або велике виробництво. Варіантів може бути безліч, але від правильного вибору даного обладнання залежить справність роботи техніки і її довговічність.

На що звернути увагу при покупці?

  • Робочий об’єм;
  • Максимальний тиск;
  • Частота обертання двигуна.

Ми зробили детальний опис кожної моделі із зазначенням технічних характеристик, які дадуть можливість визначитися з необхідним типом гідронасоса. При необхідності, Ви завжди можете отримати консультацію наших фахівців, щоб зробити правильний вибір.

Ми пропонуємо в наявності:

  • Аксіально-поршневі насоси;
  • Шестерні насоси з внутрішнім і зовнішнім зачепленням;
  • Радіально-поршневі насоси;
  • Пластинчасті насоси.

Аксіально-поршневі насоси підійдуть для використання в техніці, де тиск повинен бути в межах 20 МПа. Вибираючи такий вид обладнання, у Вас буде можливість самостійно змінювати робочий об’єм.

Шестерні насоси працюють на мінеральному маслі і підходять для гідроприводних систем, а також мастильних систем. Відмінно підійдуть для установки на екскаватор, автокран, укладальник асфальту, бульдозер. За конструкцією даний вид гідронасосів дуже простий, а невелика вартість робить їх вибором номер один для середнього і дрібного виробництва, будівельних і сільськогосподарських робіт.

Радіально-поршневі гідронасоси – одні з найбільш затребуваних на виробництві. Саме їх найчастіше використовують в роботі екскаваторів, міні-екскаваторів, навантажувачів, на автокранах. Максимальний тиск в таких насосах досягає 50 МПа.

Пластинчасті насоси – підійдуть для металевих верстатів, де необхідно передати мастильний засіб. У нас Ви знайдете регульовані і нерегульовані гідронасоси. Якщо порівнювати, наприклад, з шестернями насосами, пластинчасті зможуть забезпечити більш рівну подачу масла. Крім того, у них дуже низький рівень шуму, тому їх часто вибирають для робіт в густонаселених місцях.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам, наші фахівці проконсультують і дадуть відповідь на питання, які важливі для правильного вибору. Поставки робляться безпосередньо з заводу-виробника. Ми повністю беремо на себе вирішення питань по доставці і привозимо на об’єкт в заздалегідь обумовлені терміни або ж Ви можете зробити самовивіз зі складу в Харкові.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X