Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Сталеві гусениці для спецтехніки

Там, де загрузнуть звичайні шини, завжди виручать сталеві гусениці. Саме вони в рази прискорюють роботу і роблять її максимально комфортною. Підходять гусениці зі сталі більше для важкої спецтехніки. Це може бути екскаватор, бульдозер і.т.д. Якщо Вам потрібно забезпечити швидке і безпечне пересування для екскаватора, краще купити гусеничні ланцюги для бульдозера з високоміцної сталі.

Основні особливості сталевих гусениць:

Ланцюги гусеничні мають великий термін експлуатації. Ніщо не буває вічним, але якщо і можна говорити про максимальний термін експлуатації, то гусеничний ланцюг з упевненістю відноситься до числа таких комплектуючих;

Для підвищення міцності, в сталеві гусениці додають високомаргацовістую сталь. Додатково гусениці проходять термічну обробку;

Ланцюг гусенична для екскаватора більш галаслива, ніж гусениці гумові. Але і тут є своя перевага. Наприклад, якщо роботи з використанням спецтехніки не забезпечують 100% безпеку для працівників, тоді наявність шуму при роботі техніки – тільки плюс.

Працівники зможуть вчасно реагувати, а безпеку підвищується в рази. Якщо Вам потрібні довговічні сталеві гусеничні ланцюги на спецтехніку, пропонуємо звернути увагу на німецький бренд Linser і швецький бренд NTP. Ці гусениці визнані одними з лідерів світового ринку, і саме їм віддають перевагу великі підприємства і виробничі бази.

Ланцюги Linser мають офіційну гарантію від виробника 18 місяців. У каталогах представлені моделі з різним кроком ланок, різною їх кількістю і внутрішньою відстанню ланки.

Фахівці інтернет-магазину Fortes.com.ua допоможуть підібрати саме ті гусениці, які потрібні для Вашої спецтехніки. Вони будуть повністю відповідати параметрам, а робочий процес буде в рази поліпшений і прискорений.

Купити гусеничні ланцюги в Україні або країнах СНД ми пропонуємо з доставкою зручним транспортним перевізником. Виникли питання? Телефонуйте, і ми проконсультуємо, а також допоможемо з вибором відповідної моделі сталевих ланцюгів.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X