Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Паливні фільтри для спецтехніки

Поставка з Європи і США за ціною виробника

Чому якість паливних фільтрів так важливо? До нас часто звертаються за покупкою таких фільтрів власники екскаваторів, тракторів та іншої спецтехніки, які користуючись неякісними фільтрами, свого часу, зіпсували двигун. Якщо Ви хочете, щоб двигун прослужив, як можна довше, вибирайте паливні фільтри перевірених виробників зі світовим ім’ям. Саме вони представлені в електронних каталогах нашого інтернет-магазину Фортес і на головному складі в Харкові.

Паливний фільтр для трактора та іншої техніки може бути грубого і тонкого очищення. Щоб прибрати з палива механічні частинки, не обійтися без фільтра грубої очистки. Домішки розміром до 0, 07 мм легко прибирає паливний фільтр грубої очистки. У фільтрах грубого очищення застосовуються зіркоподібні і сітчасті пластини. Фільтри тонкого очищення найчастіше використовуються на дизельних двигунах і на карбюраторних двигунах. Вони прибирають більш дрібні частинки: пил і бруд. Кількість фільтруючих елементів у фільтрі тонкого очищення буде залежати від витрати палива.

Чому важливо вчасно поміняти паливний фільтр?

  • Від своєчасної заміни паливного фільтра буде залежати подальша «життя» двигуна, тяга і т.д.

Від чого залежить якість роботи паливного фільтра?

  • Відсоток повноти фільтрації. Якщо взяти, наприклад, фільтр тонкого очищення, повнота фільтрації може досягати 96%.
  • Тонкість фільтрації. Вказує на мінімальний розмір часток, який фільтр може утримувати. У грубому очищенні ця цифра може бути 0,07 мм, а в тонкій – 0, 0028 мм.
  • Величина перепаду тиску. Чим вище буде забрудненість фільтра – чим вище опір фільтра.

Якому фільтру віддати перевагу? Залежить від сфери застосування техніки. При можливості потрапляння великих часток, краще вибрати фільтр грубої очистки. Щоб виключити потрапляння мікрочастинок, зробіть вибір на користь паливного фільтра тонкого очищення.

Ми допоможемо підібрати паливний фільтр для різної техніки: трактор, екскаватор, міні-екскаватор, навантажувач, бульдозер і т.д. Всі моделі, представлені на сайті, мають офіційну гарантію від виробника і сертифіковані.

Задайте питання нашим фахівцям і зробіть правильний вибір. Ми завжди готові відповісти на Ваші питання і допоможемо з підбором фільтра, щоб Ви були задоволені своїм вибором і використовували його максимально ефективно для справної роботи техніки.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02. ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X