Підкатегорії

Поиск размеров:

Гусениці


Гусениці для спецтехніки

Наш склад розташований в Києві, і ми готові, з наявності, запропонувати якісні гусениці для спецтехніки (траки) німецького виробництва. Якщо того, що вам потрібно, не опиниться в наявності, ми зробимо замовлення у виробника і гарантуємо доставку в мінімальні терміни (до 14 днів).

 

Ми – офіційні дилери гусениць німецького бренду Tagex GmbH. Компанія заснована в 1984 році, і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на європейському ринку. Під брендом Tagex випускаються: гумові гусениці, сталеві гусениці, гусениці для сільгосптехніки, запчастини на ходову, ланцюги і т.д. для різних марок спецтехніки.

 

Гарантія від виробника на траки для спецтехніки – 24 місяці або 2000 мотогодин!

 

Ми впевнені в якості гумових гусениць Tagex GmbH, в розширені терміну гарантії – додаткове підтвердження високої якості продукції. Гумовим і сталевим моделям гусениць німецького виробництва довіряють тисячі клієнтів: від невеликих приватних підприємств до великих виробництв.

 

Якість гусениць Tagex GmbH приємно Вас здивує:

 

– поліпшений склад гумової суміші і якість сталі;

– стійкість до тріщин;

– еластичність матеріалу і міцність;

– мінімальне тертя компонентів приводу;

– довговічність у використанні;

– гнучкі сталеві троси стійкі до розриву;

 

Як правильно визначити розмір гусениць?

 

Основні параметри: ширина, відстань між осями траверсів, кількість траверсів, буква (K, N, W).

 

Приклад розрахунку: 300 х 52,5 х 78 W, де 300 мм – ширина гусениці; 52.5 мм – відстань між осями траверсів; 78 – кількість траверсів.

 

Буквені позначення: посадочне місце з шириною N при русі по внутрішнім напрямних ролика (вузьке), посадочне місце з шириною W при русі по внутрішнім напрямкам ролика (широке). Рух по зовнішнім напрямкам – K.

 

Доставка гусениць по Україні здійснюється в максимально стислі терміни будь-яким зручним для Вас перевізником, такими як Нова Пошта, Делівері, САТ.

 

Купити гусениці для спецтехніки або замовити з доставкою ви можете в нашому магазині. Доставка по Україні і СНД зручним транспортним перевізником.

 

Замовити гумові гусениці Ви можете будь-яким зручним способом, зв’язавшись з нами по електронній пошті, телефону або Viber, Telegram.

 

Більше інформації у наших консультантів по телефону: +38 (068) 064-59-23.

 

ТОВ ФОРТЄС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X