Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Екскаватори б/у і нові з доставкою по Україні та СНД

 

Плануєте купувати екскаватора? Ми готові допомогти з вибором і постачанням потрібної моделі. Вибір моделі залежить від ряду факторів, і на самих основних ми зупинимося. Для яких робіт буде використовуватися екскаватор? Будівельні роботи, робота в кар’єрах, видобуток копалин? Який рельєф місцевості і якість грунту? Який обсяг роботи повинен виконувати постійно? Це основні питання, від яких важливо відштовхуватися при виборі екскаватора.

Ми пропонуємо широкий асортимент гусеничних екскаваторів, які вважаються універсальними і відрізняються відмінною прохідністю. Це гусеничні екскаватори Yanmar, Takeuchi, Kubota. Саме дані виробники на сьогоднішній день є лідерами світового ринку.

Характеристики екскаваторів дозволяють підібрати універсальну техніку для роботи в кар’єрах, будівельних роботах, для видобутку копалин і т. Д.

Гусеничні екскаватори оптимально підійдуть для роботи на великих ділянках. Для невеликих ділянок підійдуть міні-моделі, які відрізняються відмінною маневреністю і високою прохідністю на будь-якому рельєфі (якщо мова йде про гусеничних моделях).

Чому краще купити гусеничний екскаватор?

Такий тип ідеально підійде для робіт в місцевості з нерівним рельєфом і при роботі з важким грунтом. Саме гусеничні екскаватори демонструють відмінну прохідності, маневреність і дозволять працювати навіть в умовах бездоріжжя з максимальною продуктивністю.

Які екскаватори ми пропонуємо?

 

  • Одноковшеві гідравлічні;
  • Екскаватори циклічної дії;
  • Екскаватори-навантажувачі;
  • Міні-екскаватори.

 

Для деяких робіт ідеально підійде міні-екскаватор. Міні-екскаватори також представлені в асортименті моделей, і Ви можете прямо зараз ознайомитися з технічними характеристиками. Наприклад, для риття котловану і без завантаження на машину краще вибрати міні-екскаватор. Така ж техніка більше підійде і для опрацювання ділянки без дерев, будинків і інших перешкод.

 

На які технічні характеристики ми рекомендуємо звернути увагу?

 

  • Вид приводу (з декількома моторами або одним);
  • Вид ходової частини (пневматичні колеса, гусеничний хід, шасі вантажівки або трактора);
  • Опорно-поворотний механізм (неповний або повний поворот);
    Навісне обладнання (жорстке або гнучке);
  • Конструкція навісного обладнання.

 

При наявності потрібної Вам моделі на складі в Харкові, ми зробимо доставку замовлення строком від 1 до 3 днів. При замовленні від виробника, термін очікування до 14 днів. Ми завжди готові допомогти з вибором і проконсультуємо, щоб Ви зробили правильний вибір. Також в наявності запчастини для екскаваторів різних моделей. Детальніше дивіться в інтернет-каталогах нашого інтернет-магазину.

Отримайте консультацію фахівця по телефону: + 380680645923. У Фортес Ви отримуєте тільки кращу якість за ціною виробника. Ми робимо прямі поставки без націнок і беремо на себе питання оформлення і митниці.

 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X