Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Пластинчасті насоси з Європи і США

Прямі поставки з України і в країни СНД

Якщо Ви зупинили свій вибір на пластинчастих насосах, Ви зробили правильно. Чому цей вид гідронасосів варто уваги і вибору? Вони мають невелику вагу, компактні і коштують недорого (якщо порівнювати з іншими видами). Конструкція пластинчастих насосів дуже проста, а саме устаткування демонструє високу ступінь надійності і ефективності в експлуатації. Конструкція таких насосів складається з витискувачів у вигляді пластин.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете пластинчасті насоси одноразової дії, дворазової і триразової. Перші можна придбати регульовані і нерегульовані. У регульованих Ви самі зможете управляти тиском, що, звичайно ж, буде істотною перевагою. У нерегульованих моделях подачу можна буде змінювати за допомогою змін частоти обертання приводного двигуна.

На що звернути увагу при виборі?

  • Типорозмір;
  • Номінальний тиск;
  • Максимальні витрати;
  • Наявність або відсутність регулювання тиску.

Пластинчастий насос відрізняється від іншого виду низьким рівнем шуму, тому їх часто вибирають для роботи поблизу густонаселених місць.

У каталогах Ви знайдете регульовані і нерегульовані пластинчасті насоси з детальним зазначенням технічних характеристик. Якщо у Вас залишилися питання, ми завжди готові на них відповісти і допоможемо вибрати модель, яка буде повністю відповідати Вашим запитом.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X