Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Спецтехніка

Імпортна спецтехніка б / у і нова з Європи, США та Японії

З покупкою спецтехніки завжди виникає ряд питань: «Якого виробника вибрати?», «Як розмитнити техніку?», «Як транспортувати?», «Як правильно оформити покупку юридично?». Всі питання ми, ТОВ «Фортес», беремо на себе: від пошуку потрібної спецтехніки до транспортування і розмитнення. Щодня до нас звертаються в пошуках спецтехніки: екскаваторів, навантажувачів, снігоприбиральних машин і т.д. І все це ми може поставити в мінімальні терміни з заводу-виробника за найкращою ціною, так як співпрацюємо на взаємовигідних умовах і не робимо націнок.

Які з питань виникли у Вас:

  • техніку якого виробника вибрати?
  • як розмитнити?
  • як правильно вирішити юридичні питання (і без зайвих переплат)?
  • нова спецтехніка або спецтехніка бу?

Найчастіше, перед покупкою спецтехніки виникають всі питання одночасно, і ми знаємо на них відповіді. ТОВ «Фортес» забезпечить Вам поставку потрібної спецтехніки в мінімальні терміни, включаючи рішення митних і юридичних питань. У нас Ви можете замовити або купити спецтехніку і запчастини для спецтехніки. Ми пропонуємо тільки ті моделі, в якості яких упевнені.

Серед наших постачальників – лідери європейського ринку, Японії та США. Виробники спецтехніки, з якими ми співпрацюємо: Airman, Atlas, Bobcat, CASE, CAT, Daewoo, Ditch Witch, FAI, Fermec, Fiat-Hitachi, Furukawa, Hanix, Hinowa, Hitachi, Holmac, Honda, Hyundai, IHI, JCB, John Deere, Kato, Kobelco, Komatsu, Kubota, Libra, Messersi, Mitsubishi, Mustang, Neuson, New Holland, Nissan, O & K, Pazzaglia, Pel Job, Schaeff, Sumitomo, Takeuchi, Terex, Volvo, Yanmar, Zeppelin.

Спецтехніка сертифікована і має офіційну гарантію від виробника. Якщо Ви зараз перебуваєте в пошуку підходящої техніки, ознайомтеся з технічними характеристиками кожної окремої моделі в нашому каталозі. Якщо виникнуть питання, завжди готові проконсультувати і допомогти з вибором запчастин на спецтехніку, самої техніки, яка буде максимально відповідати Вашим потребам.

Отримайте консультацію фахівця по телефону: +380680645923.

Ми працюємо з доставкою по Україні та в країни СНД. Ви можете домовитися про доставку по Україні або в одну з країн СНД. При покупці спецтехніки, яка є на головному складі в Харкові, термін очікування становить від 1 до 3 днів. При замовленні поставки із заводу-виробника, термін становить до 14 днів (в середньому).

Яка спецтехніка доступна для замовлення?

  • екскаватори;
  • міні-екскаватори;
  • навантажувачі;
  • снігоприбиральні машини;
  • бульдозери.

Звертаючись в ТОВ «Фортес» Ви отримуєте комплексне вирішення питання з покупкою спецтехніки: від вибору потрібної моделі – до розмитнення і поставки нашими транспортом по Україні або СНД.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X