Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Повітряні фільтри

Прямі поставки в Україну і країни СНД

Повітряний фільтр відповідає за очищення повітря, що надходить в камеру згоряння. Звичайно, від якості такого фільтра буде залежати і довговічність роботи двигуна, а також багатьох інших комплектуючих. Саме тому, ми ретельно вибираємо для поставок повітряні фільтри кращих світових виробників і пропонуємо те, у чому самі впевнені. Ви можете купити вироби з наявності або ж замовити поставку потрібної моделі зі складу-виробника при відсутності на головному складі в Харкові.

Доставка з наявності: 1-3 дня;
Доставка з заводу-виробника: до 14 днів.

Повітря, яке потрапляє, в камеру згоряння, повинно бути чистим: без бруду і пилу. Вся структура фільтра складається з 3 основних комплектуючих: гумовий ущільнювач (саме він відповідає за герметизація і якісний захист від проникнення бруду або пилу), корпусу і фільтра-мембрани.

Коли міняти повітряний фільтр?

Це буде залежати від пробігу техніки і терміну використання попереднього фільтра. Ми пропонуємо повітряні фільтри для наступної техніки:

Екскаватори та міні-екскаватори;

  • Трактори;
  • Бульдозери;
  • Автокрани;
  • Будівельна техніка;
  • Сільськогосподарська техніка.

У повному списку ще більше видів техніки, для якої ми готові підібрати якісний новий повітряний фільтр. Наприклад, для деяких моделей тракторів необхідні фільтра з двома ступенями очищення.
Конструкція проста і установку можна легко зробити самостійно.
Залишилися питання? Задайте їх нашим фахівцем і зробіть правильний вибір. Всі фільтри мають офіційну гарантію від виробника і сертифіковані.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X