Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Масляні фільтри

Прямі поставки від 1 до 14 днів

Попадання в двигун твердих частинок, бруду і пилу – прямий шлях до швидкого зносу і покупці нового двигуна. Навіть при наявності фільтра, очищення може бути недостатнім. Якщо Ви хочете, щоб двигун прослужив якомога довше – вибирайте тільки якісні масляні фільтри для ретельного очищення палива. Ми вибираємо фільтри від виробників-лідерів світового ринку. Нам важливо, щоб Ви отримували високу якість комплектуючих і могли підібрати для техніки кращі фільтри за ціною виробника.

Що важливо в якісних масляних фільтрах?

  • Висока ефективність і невелика опірність;
  • Велика місткість для частинок, які потрапляють з палива в фільтр (пил, бруд і т.д.);
  • Невелика вага;

Простота складання і можливість легко зробити заміну фільтру самостійно. Ви можете підібрати на нашому сайті Фортес масляний фільтр тонкого і грубого очищення. Вибір буде залежати від сфери застосування техніки. Якщо Ви хочете, щоб паливо отримувало максимально якісну очистку навіть від дрібних частинок, віддайте свою перевагу фільтру тонкого очищення.

Більшість масляних фільтрів мають цільну конструкцію, але є також і розбірні моделі. Збірні конструкції вимагають повної заміни при зносі. Розбірні конструкції є у ​​прямоточних фільтрів. У таких фільтрах, в разі зносу, можна зробити тільки заміну фільтруючого блоку.

Ми допоможемо підібрати масляний фільтр потрібного виду:

  • Повнопотоковий (для пропуску всієї рідини);
  • Частічнопоточний (фільтрація масла, яка проходить по другому контуру);
  • Комбінований (поєднує в собі характеристики двох попередніх видів).

Корпус якісних фільтрів виконується з нержавіючої сталі і металу. У середині якісного фільтра буде кілька пропускних клапанів. Щоб виключити витік рідини, є герметичний ущільнювач.

Щоб зробити правильний вибір – отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців. Якщо Ви не знайшли потрібного масляного фільтра, ми організуємо поставку з заводу-виробника з урахуванням технічних особливостей техніки, для якої він буде використовуватися. Фільтри мають гарантію від виробника і сертифіковані.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02. ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X