Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

ЩЕ ТОВАРИ ДЛЯ МІНІЕКСКАВАТОРІВ

Міні екскаватори Yanmar, Kubota, Case

Консультація та підбір техніки по Вашому запиту Там, де велика техніка не може забезпечити ефективну роботу, а ручна праця недоцільний, оптимальний вибір – міні-екскаватор. Незважаючи на невеликі габарити, він забезпечить високу продуктивність і зробить робочий процес максимально результативним і комфортним.

В інтернет-магазині Fortes представлені міні екскаватори бу від світових лідерів. Ми забезпечуємо прямі поставки за ціною виробника. Ви зараз робите вибір між видами техніки? Ми завжди готові проконсультувати, щоб Ви зробили правильний вибір, і придбана техніка повністю відповідала своєму функціональному призначенню і виконувала певний спектр робіт. Не завжди для навантаження або риття ям потрібен екскаватор.

Часто з роботою можуть впоратися міні-екскаватори, які мають менше вага, краще маневреність і нижчу вартість. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете опис моделей, які доступні для замовлення і доставки зараз. Як вибрати міні екскаватор? Перше, і найголовніше, на що потрібно звернути увагу – продуктивність.

Показник потужності буде демонструвати те, наскільки швидко є можливість проводити роботи без навантаження в самоскид (тільки копання). Якщо в планах копання глибоких траншей, краще купити міні-екскаватор з високою продуктивністю (потужністю). Для неглибоких траншей підійдуть моделі з мінімальною потужністю і невеликою вагою.

У нас представлені невеликі міні-екскаватори вагою від 700 кг і найпотужніші моделі вагою до 8 тонн. На що ще звернути увагу при покупці міні-екскаватора? Висота техніки. Невеликі моделі (вагою до 4 тонн) не розраховані на вивантаження в самоскид. Тому, якщо плануються навантажувальні роботи, краще вибрати модель вагою від 4 тонн і більше. Закрита кабіна або полегшений навіс. Останні коштують дешевше і мають меншу вагу. Але, якщо дивитися з точки зору комфорту і безпеки, краще віддати перевагу екскаватора із закритою кабіною.

Міні спецтехніка на гусеничному ходу – оптимальне поєднання. Гусеничний хід забезпечує безшумність і плавність ходу без шкоди дорожньому покриттю. Гусеничний міні екскаватор може використовуватися як для робіт на піску або ж каменях, так і для робіт на асфальтовому покритті. Екскаватори мають досить легку вагу, в порівнянні зі стандартними екскаваторами, а гумові гусениці НЕ будуть псувати дорожнє полотно.

Гусеничні міні-екскаватори – це ідеальний вибір для роботи в різних умовах: пісок, грунт різної структури, камені, асфальт. Якщо плануються роботи на асфальтовому покритті, невеликий за вагою гусеничний міні-екскаватор не зашкодить дорожнє полотно, але при цьому чудово впорається зі своєю роботою по навантаженню (тут важливо враховувати те, про що писали вище). Найкомпактніша міні спецтехніка має вагу від 700 до 800 кг. Габаритні моделі: 7-8 тонн.

Для збільшення ефективності роботи, Ви можете купити додатково навісне обладнання. Це може бути ківш для міні-екскаватора, кущоріз, розпушувач і т.д. Вони також представлені в асортименті моделей інтернет магазину Fortes.

В асортименті представлені міні-екскаватори:

  • Для знову об’єктів;
  • Для дорожніх робіт;
  • Для вантаження і вивантаження сміття;
  • Для аварійних робіт.

Додатково Ви завжди можете замовити в нашому інтернет-магазині «Фортес» навісне обладнання: ковші, вила для навантажувачів і т.д. Міні-екскаватор, при наявності на головному складі в Харкові, буде доставлений нашим транспортом на ваш об’єкт за 2-3 дня.

При замовленні техніки зі складу заводу-виробника, термін очікування становить 14 днів. Купити міні-екскаватор Kubota, Yanmar, Hitachi і моделі інших брендів-лідерів світового ринку Ви можете за ціною заводу-виробника.

Телефонуйте за тел: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02. ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X