Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гумові черевики (накладки на гусениці)

Накладки на асфальтоукладальник – один з найважливіших елементів дорожньо-будівельно техніки. Гумові черевики, як їх ще часто називають, необхідні для того, щоб виключити зіткнення металевих ланок ланцюга на дорожньому покритті. Головними перевагами використання гумових накладок є низький рівень шуму техніки, безпеку покриття, а також зменшення вібрації асфальтоукладача при роботі. Накладки можна використовувати як на болтах (при наявності попередньо просвердлених отворів), так і на заклепках. Багато власників техніки воліють накладки на «заклепках», так як їх установка і обслуговування займають малу кількість часу. Матеріал, з якого виготовлені черевики, варто враховувати виходячи з умов в яких працює техніка. Це може бути як гума так і поліуретан.

Ми маємо достатній досвід поставки накладок на асфальтоукладальники, як на території України так і за межами країни. Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант для Вашої техніки. Тривалу і ефективну співпрацю з такими відомими європейськими брендами, як Linser GmbH, Tagex GmbH (Німеччина) дозволяють нам гарантувати якість продукції, що поставляється і її відповідність усім нормам та стандартам прийнятим в Європі. Купуючи продукцію у нас, Ви отримуєте продукцію за цінами заводу-виробника в найкоротші терміни. Ми зацікавлені в тривалих партнерських відносинах з нашими клієнтами, з цієї причини прагнемо надати не тільки високоякісний товар, а й кваліфікований сервіс.

Накладки для екскаватора – є основним елементом ходової частини. Накладка – це складова частина так званого «черевика» на техніку. Накладки, вони ж траки, підлягають заміні у міру їх зносу, на зносостійкість накладок впливає якість матеріалу з якого вони виконані. Траки можуть бути гумові, поліуретанові а також металеві. Кожен власник техніки приймає рішення про те, з якого матеріалу купувати накладки в залежності від виду виконуваних робіт. Порівняльний аналіз не дасть результатів який матеріал краще, а який гірше. Підбір здійснюється виходячи з безлічі параметрів, починаючи від моделі техніки і закінчуючи умовами роботи.

Компанія Фортес пропонує траки на екскаватор металеві, гумові, або поліуретанові німецького бренду Tagex GmbH. Висока якість продукції, тривалість експлуатації, конкурентна обґрунтована ціна, гарантія – всі ці переваги товару ми готові запропонувати нашим клієнтам. Для підбору накладок необхідно повідомити менеджеру модель техніки і розмір накладок. Як уточнення може знадобитися інформація про розташування болтів.

Далі Вам будуть запропоновані варіанти на Вашу техніку, серед яких Ви зможете підібрати оптимальний для своїх потреб.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X