Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Зірки приводні для ходової

Як вибрати провідні зірки? Адже від якості цих запчастин залежить справність функціоналу самої спецтехніки та сільгосптехніки. В інтернет-магазині «Фортес» представлені приводні зірки для ходової відомих німецьких брендів. Серед них: зірки Linser в асортименті розмірів. Ви зможете підібрати потрібний варіант, а наші фахівці завжди готові проконсультувати і запропонують те, що потрібно саме для експлуатації Вашої техніки.

Важливо своєчасно робити заміну зірок. Чому? Якщо Ви помітили, що зуби пристойно сточені, це може спричинити за собою повертання в ланцюзі, а сам ланцюг буде дуже швидко псуватися.

Особливості:

Можуть мати різну кількість зубів. Від кількості буде залежати швидкість і тяга техніки. Чим менше зубів – тим більше швидкість, але при цьому буде менше тяга. Важливо купити приводні зірки в правильному співвідношенні технічних характеристик до зірки задньої. Вони повинні доповнювати одне одного, і давати можливість отримати необхідні функціональні можливості самої техніки.

В даному каталозі Ви можете купити зірки провідні за ціною виробника. Ми робимо прямі поставки від виробника, тому не завищуємо штучно ціни. Нам важливо, щоб кожен клієнт був задоволений якістю придбаних комплектуючих. Фахівці інтернет-магазину «Fortes» завжди готові допомогти з вибором відповідних запчастин, враховуючи технічні та експлуатаційні характеристики техніки.

Доставка здійснюється по Україні і в країни СНД. Термін доставки зірок зі складу: до 14 днів. Якщо ж потрібної Вам моделі немає в наявності, ми зробимо індивідуальне замовлення, і відправимо продукцію зручним для Вас транспортним перевізником в мінімальні терміни. Робіть свій вибір, звертайтеся до наших фахівців за консультацією і отримуйте відмінні технічні характеристики придбаних комплектуючих.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X