Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Комбайни

Як купити комбайн і не прогадати з вибором?

Придбання комбайна – задоволення не з дешевих, але, при грамотному виборі моделі, покупка повністю себе виправдовує і приносить високий дохід вже в перші місяці запуску в роботу. У нашому интерне-магазині Фортес Ви знайдете бу комбайни для різних видів робіт за найкращими цінами. Ми готові запропонувати до покупки техніку ТОП-виробників світового ринку: John Deere, Case, New Holland, Claas. Нові комбайни даних виробників не з дешевих, але вибравши б/у модель з невеликою або помірною кількістю мотогодин, Ви отримуєте потужний робочий інструмент на багато років.

Наприклад, ми можемо запропонувати Вам комбайни європейських виробників таких років випуску: 2010, 2007, 1995 і т.д. Більше інформації про кожну конкретну моделі дивіться в технічному описі або дізнавайтеся у наших фахівців по телефону: + 380680645923.

Ми пропонуємо зернозбиральні комбайни різного ступеня потужності для використання в господарствах різного масштабу: від дрібних фермерських господарств до великих міжнародних.

Кілька важливих рад для правильного вибору комбайна:

 • Визначте клас (класи мають позначки про 3 до 6). Наприклад, якщо потрібна обробка поля з врожайністю до 60 ц / га, підійде комбайн від 3 по 5 класу.
 • Визначте необхідну пропускну здатність.
 • Визначте мінімальну ширину захвату жатки (використовуючи спеціальну формулу). При необхідності, Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.
 • Виберіть продуктивність (з урахуванням розміру поля).
  Скільки прослужить комбайн?

Вибираючи комбайн, пам’ятайте, що така техніка прослужить Вам від 10 до 20 років і точний термін експлуатації залежить від багатьох факторів: вихідні технічні параметри і знос техніки, якість технічного обслуговування під час роботи і навіть під час відсутності активної експлуатації. Термін експлуатації також безпосередньо залежить від якості використовуваного палива і простоти налаштування функціоналу.

Важливо! Щоб комбайн якомога довше зберігав свою максимальну функціональність, необхідно постійно підтримувати його в робочому стані. Наприклад, навіть при «простоє» техніки, Вам знадобиться контролювати амортизацію, а при активній експлуатації і в сезон збирання врожаю – справність всіх комплектуючих. У разі виходу з робочого ладу комплектуючих, грає роль швидкість заміни.

Ми готові надати необхідні комплектуючі в мінімальні терміни з заводу-виробника. При наявності на складі, термін очікування доставки становить від 1 до 3 днів. При спецзамовленні – до 14 днів.
Ми беремо на себе всі питання поставки, включаючи митне оформлення.

Вибираючи нашу компанію в якості постачальника, Ви отримуєте гарантію своєчасної доставки, а також вирішення всіх питань з постачанням, включаючи митні питання (а саме вони найчастіше і вирішуються з великими труднощами при самостійному оформленні).

Є питання?

Задайте їх на по телефону: +380680645923.

Якщо Ви хочете, щоб наші фахівці зробили вибірку моделей з урахуванням необхідних Вам параметрів, вкажіть наступні дані:

 • Розміри полів;
 • Тип продукту, для прибирання якого буде використовуватися комбайн;
 • Бажаний клас комбайна;
 • Бажаний рік випуску;
 • Кількість мотогодин.

Ми запропонуємо Вам моделі, які максимально відповідатимуть Вашим параметрам вибору. Вибирайте комбайн від ТОП-виробника і отримуйте максимальну функціональність для продуктивної роботи і збору врожаю без втрат прибутку. Ми завжди готові запропонувати краще за прийнятною ціною і з урахуванням індивідуального запиту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X