Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Направляючі колеса для ходової

У яких випадках потрібно якомога швидше замінити колеса для ходової? Знос напрямних коліс погіршує керованість екскаватора, і як тільки Ви помітили знос – пора робити заміну. В даному каталозі представлені напрямні колеса для екскаватора від відомих німецьких брендів. Один з брендів – німецький виробник Linser. Ви можете замовити лінивці німецького бренду за заводською ціною з доставкою зручним транспортним перевізником. Який розмір коліс Вам потрібен? Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір і проконсультують Вас.

2 основні функції напрямних коліс:

  • Керують поворотом техніки;
  • Одна зі складових натягує ланцюга гусениці.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити лінивці високої якості з офіційною гарантією.

Направляючі колеса забезпечують:

  • Підтримку гусеничного ланцюга;
  • Правильну траєкторію руху.

Багаторічну експлуатацію техніки без потреби в заміні лінивців.
Спрямовуючого колеса проходить кілька етапів обробки, що дозволяє отримати дійсно якісні комплектуючі. Колеса проходять обточування, загартування, механічну обробку, штампування, лиття і кування.

Ми гарантуємо своєчасну доставку коліс по Україні і в країни СНД. Термін доставки при наявності на складі: до 14 днів. Якщо коліс потрібних розмірів не буде в наявності, ми зробимо індивідуальне замовлення зі складу виробника. Направляючі колеса для екскаватора з офіційною гарантією прослужать багато років, зберігаючи свій функціонал при правильній експлуатації.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X