Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Трактори

Який трактор купити, щоб отримати весь необхідний функціонал?
У кожної моделі трактора буде своя потужність і свій набір функціоналу. Які завдання буде виконувати машина? Якого розміру буде ділянка землі, яку необхідно обробляти? Ці та багато інших чинників впливають на вибір моделі трактора. Наприклад, для обробки невеликої ділянки землі (до 5 га) підійде трактор з невеликою потужністю, тоді як для обробки полів розміром до 100 га будуть абсолютно інші технічні вимоги.

Ми пропонуємо трактори бу з Європи, Японії та США в відмінному технічному стані. Купівля нового трактора від провідних світових виробників не з дешевих, тоді як б/ у модель, Ви зможете купити за хорошою ціною (2010, 2015 року, 2007 року випуску і інші).

Трактори для невеликих площ

Даний варіант підійде для обробки поля розміром, в середньому, до 2 Га. Для невеликої ділянки краще взяти маневрений трактор з Гідронавісним механізмом і валом відбору потужності. Він зможе виконувати кілька функцій: оранка, полив, культивація, заготівля культур і т.д.

Трактори для великих площ

Повнопривідний трактор – краще рішення для обробки великих площ (від 10га і більше). Потужність такого трактора повинна стартувати від 25 Л. І ще одна важлива особливість – повний привід. З таким трактором Ви зможете додатково використовувати навісне обладнання для виконання різних завдань: від культивування та поливу до прибирання сміття.

Ми беремо на себе вирішення митних питань при доставці! Митниця – один з найголовніших питань, і Вам не доведеться вирішувати його самостійно. Ми організовуємо поставку тракторів від виробника і беремо на себе вирішення митних питань.

Кращі бренди для високої продуктивності:

  • Трактори Challenger;
  • Трактори John Deere;
  • Трактори Case;
  • Трактори New Holland.

Ви можете купити бу гусеничний трактор або колісний з доставкою по Україні та в країни СНД.

На сайті Ви знайдете докладний опис кожної окремої моделі (технічні характеристики). Залишилися питання? Отримайте консультацію у фахівців Фортес по телефону і зробіть правильний вибір техніки, яка стане ефективним інструментом для сільськогосподарських робіт різної складності.

Для консультації: +380680645923.

Термін поставки обмовляється індивідуально, і ми враховуємо Ваші побажання (в середньому – до 14 днів).

 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X