Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Катки для ходової

Вибираючи каток для ходової, зверніть увагу на матеріал. Якісні катки виготовляються з високоміцної сталі і значно знижують знос гусеничних опорних роликів. В інтернет-магазині «Фортес» Ви можете купити каток сталевий підтримуючий відомих світових брендів. Ми пропонуємо тільки ті моделі, в якості яких упевнені самі і можемо гарантувати довговічність їх експлуатації.

Одні з найпопулярніших підтримуючих катків на світовому ринку – катки Linser. Німецький бренд давно завоював позиції лідера, і пропонує найкращі рішення для обладнання ходової різних видів техніки.

Основні функції підтримуючих катків:

Підтримуючий каток для ходової використовується для підтримки верхньої частини гусеничної доріжки. За рахунок сталевих підтримуючих роликів досягається максимальна надійність під час експлуатації техніки. Дуже важливо вибирати каток з урахуванням місцевості, на якій буде використовувати техніка. Яким буде якість грунту? Від цього багато в чому залежить тривалість експлуатації техніки.

Купити каток для ходової ми пропонуємо за ціною виробника з офіційною гарантією. Звичайно, покупка катка – задоволення не з дешевих. Саме тому важливо зробити покупку якісного катка, щоб не переплачувати в майбутньому за зміну або ремонт.

Ще одна важлива особливість підтримуючих катків – зниженням шуму. Це важливо, якщо роботи проводяться в житловій зоні.
Як замовити підтримує каток для ходової в інтернет-магазині «Fortes»?

Ми працюємо з доставкою по Україні, а також в країни СНД (повний список дивіться в розділі «Доставка і оплата»). Купити каток по ціні виробника Ви можете з доставкою зі складу протягом 14 днів. При відсутності катків на складі, ми зробимо індивідуальне замовлення і доставимо його в мінімальні і потрібні для Вас терміни.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X