Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гусениці для сільгосптехніки

Camoplast, Durabuilt

Труднопрохідна місцевість може значно ускладнити робочий процес. Наприклад, техніка буде працювати в умовах розмитих доріг, серед скель або на піску. Будь-яке складне становище для пересування по місцевості доставить складності, якщо техніка буде зі звичайними шинами. Але з установкою гусениць Ви можете значно спростити і прискорити робочий процес. Гусениці для сільгосптехніки забезпечать оптимальну прохідність на будь-якому рельєфі: пісок, каміння, бруд і т.д.

В інтернет-магазині Fortes Ви можете підібрати гусениці для трактора і будь-який інший техніки за ціною виробника. Фахівці рекомендують використовувати виключно оригінальні комплектуючі для ходової щоб уникнути поломок і погіршення стану самої техніки. Наприклад, якщо вага техніки близько 50 тонн і більше, вона повинна бути укомплектована гусеницями високої якості.

Гусениці Camoplast і гусениці Durabuilt для сільгосптехніки

Одні з найпопулярніших видів – гумові гусениці для сільськогосподарської техніки. Вони мають мінімальний шумовий поріг під час роботи, знижену вібрацію і досить легку вагу. У нашому інтернет-магазині представлені гусениці світових виробників (Німеччина, Канада і т.д.). Ви можете вибрати гусениці Camoplast Durabuilt і інші з відповідним кроком ланки, з потрібною кількістю ланок і оптимальною шириною протектора.

Сталеві гусениці для сільгосптехніки

Такі комплектуючі для ходової створюють більше шуму під час роботи, ніж гумові, але при цьому відрізняються довговічністю. Наприклад, гусениці для мотоблока, екскаватора і будь-якої техніки повинні витримувати робочі навантаження, не змінюючи при цьому функціонал і зовнішній вигляд. Сталеві гусениці ви також знайдете в нашому інтернет магазині, і зможете замовити їх з доставкою зручним транспортним перевізником.

Купити гусениці для сільгосптехніки в Україні та країнах СНД ми пропонуємо з власного складу. Якщо потрібні Вам гусениці в наявності, Ви можете отримати своє замовлення в період від 2 до 3 днів. При відсутності потрібної моделі, ми зробимо поставку зі складу-виробника протягом 14 днів з моменту оформлення заявки.

Ми працюємо тільки з світовими лідерами, тому гарантуємо якість гусениць, представлених в каталогах нашого інтернет-магазину. Вибирайте краще для своєї техніки, і покращуйте робочий процес за допомогою якісних гусениць.

ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X