Поиск размеров:

Гідравлічне обладнання


Гідравлічне обладнання ORSTA, PARKER, HAWE, Bosch Rexroth, LINDE, Danfoss

Ціна виробника, доставка по Україні та СНД

Якісна гідравліка – запорука справної роботи техніки багато років. Саме тому, ми вибираємо обладнання перевірених виробників, які завоювали лідерство на світовому ринку і тепер доступні для замовлення в Україні. Ми робимо прямі поставки з заводу-виробника, тому виключаємо націнки. Ви можете замовити обладнання з доставкою на об’єкт терміном від 2 до 3 тижнів.

Для якої техніки ми пропонуємо обладнання:

  • Для тракторів;
  • Для автокранів;
  • Для бульдозерів;
  • Для екскаваторів;
  • Для різної сільськогосподарської і дорожньої техніки.

Технічні характеристики до кожного окремого товару детально вказані в описі на нашому сайті. Якщо Ви не знайшли відповідного варіанту, зателефонуйте нам і ми зможемо підібрати гідравліку, яка буде максимально підходити на вашу техніку.

Гідравліка з Європи і США:

  • Насоси пластинчасті регульовані і нерегульовані;
  • Шестерні насоси;
  • Поршневі насоси;
  • Гідророзподільники;
  • Насоси аксіально-поршневі.

Купити гідравлічне обладнання Ви можете з доставкою і в мінімальні строки, що обумовлюються індивідуально. Тільки якісна і перевірена техніка в каталозі Фортес і на нашому головному складі в Харкові.

Ви також можете купити спецтехніку на замовлення з постачанням з Німеччини. Ми повністю супроводжуємо поставку товару і гарантуємо збереження техніки. Марки спецтехніки: Airman, Atlas, Bobcat, CASE, CAT, Daewoo, Ditch Witch, FAI, Fermec, Fiat-Hitachi, Furukawa, Hanix, Hinowa, Hitachi, Holmac, Honda, Hyundai, IHI, JCB, John Deere, Kato, Kobelco , Komatsu, Kubota, Libra, Messersi, Mitsubishi, Mustang, Neuson, New Holland, Nissan, O & K ;, Pazzaglia, Pel Job, Schaeff, Sumitomo, Takeuchi, Terex, Volvo, запчастини Yanmar, Zeppelin.

Ми пропонуємо також запчастини на ходову за попереднім замовленням: опорні катки, що підтримують катки, лінивці, провідні зірки, гумові накладки, бортовий редуктор і т.д. Гідравліка, фільтри на всі види спецтехніки, навісне обладнання – все це доставляємо від офіційного представника в мінімальні терміни. Прямі поставки дозволяють нам пропонувати гідравлічне обладнання за мінімальними цінами в СНД. Наша місія – забезпечити Вашу спецтехніку якісними комплектуючими.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02.ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X