Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гідророзподільники Bosch, Orsta і інші

Прямі поставки з Європи і США за ціною виробника

Шукаєте якісний гідророзподільник? Ми завжди готові допомогти з вибором і запропонуємо відповідну модель з урахуванням майбутнього спектра робіт. У наших каталогах Ви знайдете потрібні гідророзподільники для гідравлічних верстатів, екскаваторів, міні-екскаваторів, автокранів та іншої техніки. На наших складах представлені моделі кращих світових брендів для використання в роботі сільськогосподарської техніки, будівельних та дорожніх роботах.

На які показники звернути увагу при виборі:

  • Номінальна витрата;
  • Тиск номінальний і максимальний;
  • Тип золотника;
  • Положення золотника;
  • Кількість гидроліній.

Один з найважливіших показник – кількість гидроліній. Від цього залежить кількість техніки, яку можна буде використовувати в системі.

Виробники, з якими ми співпрацюємо, використовують захисні елементи в гідророзподільниках, які під впливом азотування і цементування забезпечують відповідність необхідним технічним параметрам.

Елемент регулювання може бути у вигляді золотника або крана. Як кранові гідророзподільники, так і золотникові гідророзподільники, ми можемо запропонувати Вам з наявності або ж організуємо швидку доставку (до 14 днів) на об’єкт. Кранові розподільники підійдуть при використанні в системах з невеликою витратою, тоді як золотникові розподільники – відмінний варіант для роботи з великим потоком рідини.

Ознайомтеся прямо зараз з технічними характеристиками кожної окремої моделі і зробіть свій вибір. Якщо у Вас залишилися питання – зв’яжіться з нашими фахівцями, і Вам підберуть гідророзподільник з потрібними технічними характеристиками і з урахуванням складності майбутніх робіт.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X