Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Аксіально-поршневі насоси з Європи і США

Доставка по Україні та СНД

Чим хороші аксіально-поршневі гідравлічні насоси? Якщо порівнювати його з радіальним, у нього є маса переваг, завдяки яким даний тип гідронасоса стає пріоритетним вибором для багатьох промислових підприємств, представників селькохозяйственних і будівельних кампаній.

Основні переваги аксіально-поршневих насосів:

  • Висока потужність при відносно невеликому розмірі і вазі;
  • Є можливість регулювати частоту обертання вихідного вала аксіально-поршневого насоса (в регульованих моделях);
  • Підходять для ефективної роботи навіть при високому тиску (до 40МПа);
  • Високий ступінь герметичності;
  • Є можливість регулювання напряму подачі рідини.

В наявності регульовані і нерегульовані моделі. Регульований аксіально-поршневий гідравлічний насос підійде для екскаватора, міні-екскаватора, навантажувача, автокрана, бульдозера.

За своєю конструкцією, аксіально-гідравлічні насоси досить складні, тому важливо використовувати їх з точним урахуванням інструкції. Помилки в експлуатації можуть коштувати дорого, а при правильній експлуатації, пристрій прослужить роки, не вимагаючи заміни або ремонту.

Вартість насосів висока, але це і обумовлено високим ступенем надійності і можливістю використовувати в роботі різної техніки. Якщо Ви ознайомилися з технічними характеристиками представлених моделей і у Вас виникли питання, зв’яжіться з нашими фахівцями і вони допоможуть підібрати насос з урахуванням необхідних критеріїв і майбутньої сфери застосування.

Ми поставляємо краще для бездоганної роботи і багаторічної експлуатації в промисловості, будівництві або сільському господарстві.

Телефонуйте за тел .: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X