Поиск размеров:

Запчастини для ходової


Запчастини на ходову спецтехніки

 

Якісні запчастини на ходову – тривала експлуатація обладнання
Вихід з робочого ладу будь-якої запчастини для ходової може стати причиною зупинки виробництва, транспортування товару, очищення доріг і т.д. На нашому сайті Ви завжди можете оперативно знайти і купити запчастини на ходову за ціною виробника. Ми є офіційними постачальниками запчастин німецького бренду Linser GmbH. Якщо потрібних товарів немає в наявності, Ви можете зробити замовлення доставки і протягом 14-днів комплектуючі будуть у Вас.

Для покупки доступні запчастини німецького виробництва:

  • Сталеві гусениці;
  • Катки;
  • Траки металеві;
  • Зірочки;
  • Бортові редуктори;
  • Колеса направляючі;
  • Ланцюги гусеничні.

Всі комплектуючі забезпечують справну і безперервну роботу ходової, а також роблять роботу практично безшумною. Вібрація знижена до мінімуму. Зниження вібрації при використанні якісних комплектуючих дозволяє забезпечити багаторічну експлуатацію техніки, без потреби в ремонтних роботах.

Технічні характеристики всіх комплектуючих відповідають міжнародним і європейським нормам якості.

В інтернет-магазині спецтехніки компанії Фортес Ви можете купити зірки приводні на всі види спецтехніки імпортного виробництва і з різною кількістю зубів. Передчасний знос зубів виключений, так як вони проходять ретельне загартування.

Опорні підтримуючи ролики на ходову представлені в асортименті для різної техніки: для бульдозерів, екскаваторів, сільськогосподарської техніки.

Сталь високої якості дозволяє нам гарантувати тривалий термін експлуатації придбаних комплектуючих (точний термін експлуатації дивіться в описі запчастин або ж дізнавайтеся у менеджера інтернет-магазину).

Ми завжди готові проконсультувати і допомогти з вибором високоякісних комплектуючих для ходової.

Більше інформації у наших консультантів по телефону: +38 (068) 064-59-23.
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X