Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Навантажувачі бу і нові – Case, Volvo, JCB

Ціна виробника і доставка по Україні

Ви в пошуках функціонального навантажувача? Ми пропонуємо вибрати навантажувач від одного з виробників-лідерів світового ринку. Ми, інтернет-магазин Фортес, співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками і пропонуємо техніку, в якості якої впевнені самі. На нашому головному складі в Харкові Ви можете самі забрати своє замовлення або ж ми зробимо доставку своїм транспортом на об’єкт. В інтернет-магазині представлені навантажувачі, міні-навантажувачі з детальним описом всіх технічних характеристик.

3 основні характеристики, які важливі при виборі:

  • Вантажопідйомність;
  • Тип приводу;
  • Висота підйому.

З огляду на перераховані вище характеристики, важливо вибрати екскаватор навантажувач, який дасть максимальну продуктивність робочих процесів. Всього налічується близько 60 технічних характеристик для навантажувача.

Якщо Ви сумніваєтеся в своєму виборі, фахівці інтернет магазину Fortes завжди готові допомогти з вибором і дадуть відповідь на виникнені питання. Наприклад, для навантажувальних робіт з малогабаритних вантажем, цілком підійде компактний міні навантажувач. Його технічні характеристики будуть істотно відрізнятися від великовагових моделей, придатних для будівельних робіт великих масштабів.

Один з найголовніших комплектуючих – двигун. Від умов експлуатації навантажувача буде залежати і тип двигуна. Будуть ці роботи в умовах низьких температур або ж роботи в закритому приміщенні? Робота двигуна з низьким рівнем шуму, звичайно, істотна перевага. Особливо це важливо, якщо мова йде про роботи в людній і густонаселеній місцевості. Мінімальний рівень шуму і вібрацій дасть можливість проводити роботи комфортно для оточуючих, а також самих працівників.

Важливо враховувати місцевість, на якій буде використовуватися техніка. Закрите приміщення або відкритий простір (вулиця)? Асфальт або бездоріжжі (пісок, камінь, грунт)?

Більшість моделей мають суцільнолиті шини, які дають можливість використовувати навантажувач для роботи з нерівним покриттям і при наявності металевих елементів, цвяхів, стружки на поверхні.
Стандартні навантажувачі укомплектовані двосекційною щоглою, що дає можливість піднімати вантаж на висоту до 3,5 метрів. Для збільшення стандарту можна зробити додаткову комплектацію або вибрати певну модель вже з потрібними параметрами для ефективної роботи.

Серед видів Ви можете вибрати:

  • Автонавантажувач;
  • Телескопічний навантажувач;
  • Вилучений (щогловий).

Вантажопідйомність автонавантажувача в межах 10 тонн найкраще використовувати на рівній поверхні. Чим хороші автонавантажувачі, так це відмінною маневреністю. Невелика кількість роботи буде виконуватися максимально швидко. Додатково автоматичну модель можна оснастити ковшем, вилами і іншими комплектуючими.

Телескопічний навантажувач найчастіше використовуються на складах. Вони мають високу швидкість переміщення (до 30 км / год) і дають можливість використовувати додатково різне навісне обладнання. Це може бути: ківш, вила та інші пристрої. Устаткування можна міняти за лічені хвилини, і це одне з основних переваг при виборі на користь телескопічною моделі.

Якщо важлива транспортування великого і важкого вантажу, зверніть увагу на вилочні навантажувачі.

Додатково для ефективної роботи Ви можете замовити на нашому сайті навісне обладнання: ківш, штирі, захоплення для рулонів, стабілізатори вантажу і т.д. Ми завжди готові допомогти з підбором необхідного обладнання, з огляду на особливості моделі і потреби для роботи.

Замовити екскаватори навантажувачі Ви можете в нашому інтернет-магазині за ціною виробника. Ми організуємо доставку зручним транспортним перевізником по Україні, а також в країни СНД. Якщо Ви хочете купити новий навантажувач з високою продуктивністю, ми допоможемо з вибором і підберемо техніку з урахуванням всіх необхідних технічних характеристик. Також в каталогах представлені комплектуючі для навантажувачів.

Ми готові доставити Ваше замовлення в мінімальні терміни (1-3 дні при наявності навантажувача на складі і до 14 днів при замовленні поставки із заводу-виробника). Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону для вибору навантажувача, який буде максимально відповідати робочим потребам:

Телефонуйте за тел: +38 068-064-59-23, +38 063-832-94-02.
ТОВ ФОРТЕС – нашу адресу: 61001, Україна, Харківська область Харків вул. Державінська 38.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X