Поиск размеров:

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Поворотні круги

Це одна з основних складових частин техніки, яка, в більшості випадків, використовується в будівельних роботах. До них відносять: екскаватори, підйомні крани, бетонозмішувачі, землерийну техніку та інше. Поворотні круги забезпечують конструкції техніки можливість обертання до 360 градусів. Тому купити поворотний круг для екскаватора, або іншої спецтехніки, високої якості – ваша першорядне завдання, так як саме ця запчастина відповідає за повноцінну роботу будівельної техніки.

Опорно-поворотний пристрій (ОПУ) має відповідати технічним характеристикам, бути досить міцним і зносостійким, що дозволить витримувати тривалі навантаження і забезпечить безперервний робочий процес.

Ми, компанія Фортес, маємо досить тривалий досвід в постачаннях як поворотних кіл, так і інших запчастин на спецтехніку. Наші менеджери зможуть проконсультувати Вас з усіх питань і запропонувати найбільш підходящі для Вас варіанти. Якщо вас цікавить виготовлення поворотних кіл, у нас є можливість виготовити поворотний круг виходячи з наданих Вами параметрів. Терміни виготовлення обумовлюються індивідуально.

На всю продукцію, що поставляється нами, поширюється гарантія від одного року до двох років. Весь товар сертифікований, офіційно розмитнений і має всю необхідну супровідну документацію.

Поворотний круг екскаватора – є незамінним елементом техніки з обертає і поворотною функцією. Така техніка як автокрани, насоси, екскаватори, лебідки, роботи, бетонозмішувачі, будівельна та землерийна техніка, різні мобільні та промислові застосовується в різних галузях будівництва. Основне завдання підшипників – розподіляти навантаження від поворотної платформи, що дозволяє обертати раму екскаватора. Це виключає можливість перекидання автокрана при роботі з вантажем, а техніка зберігає своє становище при копанні грунту. Коло поворотний є великим кулько або роликопідшипником, з двома рядами отворів для монтажу на опорну поверхню і отвором для змащення і ущільнення.

Поділяються поворотні кола, в залежності від виконання, на:

  • однорядні;
  • дворядні;
  • трьохрядні.

По виду зачеплення опорно-поворотні пристрої діляться на:

  • беззубчастого зачеплення;
  • з внутрішнім зубчастим зачепленням;
  • із зовнішнім зубчастим зачепленням.

У нас Ви можете придбати вид підшипника, який вас цікавить у виконанні з будь-яким зчепленням або без нього, а також і інші опорно поворотні пристрої: редуктор повороту вежі екскаватора, кола поворотні і багато іншого.

Надаємо різні варіанти частин ОПУ з дюймовим, метричних розміром і зовнішньому діаметром 400-2000 мм.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
X